Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Sorc
Webmaster level
Webmaster level
Sorc



Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj   Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj Emptysub oľu 14, 2009 2:59 pm

U ovaj topic pišite ako znate koji će se koncerti održati uskoro u Hrvatskoj.
[Vrh] Go down
Camonna Tong
Administrator level
Administrator level
Camonna Tong



Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj   Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj Emptypon oľu 16, 2009 1:20 pm

ARCH ENEMY - BOOGALOO, 24.5.2009.
VITAL REMAINS/BOOGALOO/ZAGREB, 10.05.2009.
SLIPKNOT - 16.6.2009
IN FLAMES - 25.3.2009. - Zagreb/Tvornica
U2 u Zagrebu, 10.8. na Maksimirsu
[Vrh] Go down
Sorc
Webmaster level
Webmaster level
Sorc



Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj   Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj Emptypon oľu 16, 2009 3:18 pm

Camonna Tong je napisao/la:
ARCH ENEMY - BOOGALOO, 24.5.2009.
VITAL REMAINS/BOOGALOO/ZAGREB, 10.05.2009.
SLIPKNOT - 16.6.2009
IN FLAMES - 25.3.2009. - Zagreb/Tvornica
U2 u Zagrebu, 10.8. na Maksimirsu

Joj da bar mogu na In Flames. Sad
[Vrh] Go down
¤MeTaL MeSsIaH¤
Administrator level
Administrator level
¤MeTaL MeSsIaH¤



Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj   Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj Emptyuto oľu 17, 2009 10:05 am

Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj 2dha3qv


ja možd budem išo na in flames-e....nema škole u srijedu jebiga
[Vrh] Go down
gnom
Level 2
Level 2




Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj   Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj Emptyčet oľu 26, 2009 1:25 am

Ja možd nebudem išo na ništ jer nemam novaca
[Vrh] Go down
¤MeTaL MeSsIaH¤
Administrator level
Administrator level
¤MeTaL MeSsIaH¤



Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj   Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj Emptypon oľu 30, 2009 6:31 pm

imaš pravo...kriza... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
gnom
Level 2
Level 2




Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj   Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj Emptyuto oľu 31, 2009 4:40 pm

e na ovo idem ak je istina šta piše... Very Happy
[Vrh] Go down
Sorc
Webmaster level
Webmaster level
Sorc



Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj   Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj Emptyuto oľu 31, 2009 10:27 pm

gnom je napisao/la:
e na ovo idem ak je istina šta piše... Very Happy

ja isto ak je istina.oni su mi najbolji bend s Baljkanja.jer znaš možda koliko upad?
[Vrh] Go down
gnom
Level 2
Level 2




Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj   Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj Emptysri tra 01, 2009 3:05 pm

Pa ja mislim da nebi trebo bit veći od 50kn
Al ja nigdje nisam čuo za to osim an njihovim stranicama
[Vrh] Go down
Sorc
Webmaster level
Webmaster level
Sorc



Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj   Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj Emptysri tra 01, 2009 4:23 pm

gnom je napisao/la:
Pa ja mislim da nebi trebo bit veći od 50kn
Al ja nigdje nisam čuo za to osim an njihovim stranicama

a pa čekaj za par dana će ih vald najavit.ja i likar idemo.
[Vrh] Go down
gnom
Level 2
Level 2




Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj   Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj Emptyčet tra 02, 2009 2:52 pm

EDIT

http://virovitica.info/vijesti/3366

ZABRANJENO PUŠENJE, 18.4. u dvorani Tehničke škole, Virovitica, 21h, ulaz besplatan...
ide seeeee

VATRA, 25.4. Slatina
PIPS, CHIPS & VIDEOCLIPS, 2.5. Orahovica
HLADNO PIVO, 9.5. Pitomača

na ovo ostalo nejdem, Vatra/Pipsi u Slatini/Orahovici me ne privlače baš tolko
na Hladno Pivo bi još i išao al pretpostavljam da će svirat više novih stvari od starih... a i slušaju ih curice, penzioneri, bakice i svi umni invalidi, senilni i gluhonijemi...
[Vrh] Go down
Sorc
Webmaster level
Webmaster level
Sorc



Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj   Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj Emptyčet tra 16, 2009 12:18 pm

[Vrh] Go down
gnom
Level 2
Level 2




Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj   Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj Emptypet tra 17, 2009 4:03 pm

OK bendovi al neznam baš da bi dao 250 kn + put i cuga za njih...
Prošle godine su mi bendovi bili puno privlačniji al onda sam imo još manje para neg sad....
[Vrh] Go down
Sorc
Webmaster level
Webmaster level
Sorc



Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj   Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj Emptyned tra 19, 2009 5:51 pm

gnom je napisao/la:
OK bendovi al neznam baš da bi dao 250 kn + put i cuga za njih...
Prošle godine su mi bendovi bili puno privlačniji al onda sam imo još manje para neg sad....

Vidio sam te jučer na Zabranjenom Pušenju.Bilo je prejebeno.
[Vrh] Go down
¤MeTaL MeSsIaH¤
Administrator level
Administrator level
¤MeTaL MeSsIaH¤



Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj   Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj Emptypon tra 27, 2009 8:23 pm

2. Zagreb Metal Fest: Dark Tranquillity, Vader, Marduk, Eluveitie, Tankard, Inciter, Igut
Datum koncerta
26.9.2009.
Mjesto održavanja
Boogaloo Club, Zagreb
Cijena 250 Kn
2. Zagreb Metal Fest u rujnu

Zagreb Metal Fest, čije se premijerno izdanje održalo prošle godine u svibnju i na jednom mjestu okupilo snažna i utjecajna heavy metal imena predvođena Amorphisom, ove se godine vraća u još jačem izdanju. Datum održavanja je 26. rujan (subota), a mjesto je isto - Boogaloo Club.

Headlineri festivala bit će Dark Tranquillity, jedan od rijetkih pionira švedske škole melodičnog death metala koji se uspješno odupire 'prostituiranju' svog izvornog zvuka, a ostatak festivalskog line-upa imena su koja bi i u varijanti individualnih nastupa izazvala puni respect, a ovako, svi na jednom mjestu, nešto je što daje novu dimenziju metal koncertima u Hrvatskoj.

Tako će, uz Dark Tranquillity, nastupiti švicarski Eluveitie, u zadnje vrijeme zasigurno najpopularniji folk bend, zatim poljske death metal legende Vader, pa kultni švedski blackeri Marduk, njemački 'thrash pivopije' Tankard, te dva domaća benda, Inciter i Igut, a otvorena je mogućnost potvrde još nekih imena.

Nakon uspješnog prvog festivala, hvaljenog od kritike i publike, privlačnijom i atraktivnijom postavom bendova, koja će zadovoljiti obožavatelje nekoliko subžanrova, Zagreb Metal Fest polako, ali sigurno idee prema cilju zacrtanom prošle godine, a to je dobivanje statusa 'najzanimljivijeg metal događaja u Hrvatskoj'.

A osim atraktivnog line-upa, dodatni mamac fanovima su atraktivne cijene ulaznica, koje će se u prvom 'kontingentu' prodavati po cijeni od svega 250 kuna. O cijeni ulaznica, kao i ostalim dodatnim detaljima izvijestiti ćemo uskoro. Za početak je, nadamo se, i ovo što smo iznijeli, dovoljno.


sunce vam vaše...inciter,vader,eluveitie,dark tranquility,tankard....pa dajte ajmo se skupit pa otic....ja idem sto posto!
[Vrh] Go down
gnom
Level 2
Level 2




Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj   Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj Emptypon tra 27, 2009 9:16 pm

Pa Šorc je već stavio link.... A sad kad gledam popis bendova, pa nisu tak ni loši.... Vader, Tankard..... Pa i Eluveitie i Dark Tranquilitiy....
AL opet, 250 kn + put itd. neznam.....
Možda ak se naglo popravi financijsko stanje.....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj   Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj Empty

[Vrh] Go down
 
Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Death Metal
» Power Metal
» Doom Metal
» Rock Quizz!
» Vaših top 5 naj metal bendova

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Još o glazbi :: Koncerti-
Forum(o)Bir: