Početna stranicaPortalCalendarGalleryFAQPretraľnikČlanstvoKorisničke grupeRegistracijaLogin

Share | 

Koji instrument svirate?

Go down 
Autor/icaPoruka
Sorc
Webmaster level
Webmaster level

PostajNaslov: Koji instrument svirate?   sub oľu 14, 2009 11:23 pm

Ja učim svirat Bass gitaru.Vi?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
¤MeTaL MeSsIaH¤
Administrator level
Administrator level

PostajNaslov: Re: Koji instrument svirate?   pon oľu 16, 2009 9:38 pm

kao desetogodišnjak sam sviro bubnjeve....zatim me buraz potaknio da se naučim na bass...dao mi je svoj bass,naučio sam,uvježbo....ide to meni al....jbg ja bih krenio na energičnije instrumente.....KUPUJEM SI novu električnu gitaru u 4. mjesecu...kao što neki ovdje već znaju...ibanez rg ili slično.... What a Face
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Madafaka
Webmaster level
Webmaster level

PostajNaslov: Re: Koji instrument svirate?   pon oľu 16, 2009 9:51 pm

Ja kad budem kupovo gitaru to ce bit akustička jer moram još vježbat...kad uvježbam Električnu kupujem What a Face
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sorc
Webmaster level
Webmaster level

PostajNaslov: Re: Koji instrument svirate?   uto oľu 17, 2009 3:12 pm

Madafaka je napisao/la:
Ja kad budem kupovo gitaru to ce bit akustička jer moram još vježbat...kad uvježbam Električnu kupujem What a Face

jbt ja i bem imamo druge planove što se benda tiče.bolje odma kupi električnu a ne kasnije žicat starce za gitaru pola godine i onda 2-3 godine ništ od benda.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Madafaka
Webmaster level
Webmaster level

PostajNaslov: Re: Koji instrument svirate?   sub oľu 21, 2009 3:19 am

pa gle šorc necu bit tak glup pa kupit odma gitaru električnu...prvo ako budem uopce kupovo će bit akustička da se naučim, pa onda električna. A da kupim električnu odma,pa odustanem od sviranja bzvz sam onda potrosio pare
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sh0guN77
Level 1
Level 1

PostajNaslov: Re: Koji instrument svirate?   sri oľu 25, 2009 9:06 pm

Madafaka je napisao/la:
pa gle šorc necu bit tak glup pa kupit odma gitaru električnu...prvo ako budem uopce kupovo će bit akustička da se naučim, pa onda električna. A da kupim električnu odma,pa odustanem od sviranja bzvz sam onda potrosio pare

Gle sad. I nije ti neka velika razlika da li ces pocet svirat na akusticnoj ili na elektricnoj (ima tu razlike tipa sirina vrata ovo ono al ugl). Mozes i za iste novce nac i dobru elektricnu (kolko tolko, jel).Kasnije kad budes nakon akusticne kupovo elektricnu treba ti pojacalo, distorzije ovo ono. Vidjet ces da bi ti dobro dosli novci ovi koje ces sad dat za akusticnu.Ja sam isto tako razmisljao ali sam ipak kupio elektricnu. Isplatilo mi se.

Btw, sviram gitaru, ako se nije skuzilo, jel Very Happy:D
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Madafaka
Webmaster level
Webmaster level

PostajNaslov: Re: Koji instrument svirate?   sri oľu 25, 2009 10:00 pm

A imaš pravo...a to da nekupujem odma električnu mi je rekao jedan frend, a i procitao sam na internetu preporuke Smile...ugl. vjerovatnu cu kad budem kupovo kupit elektricnu odma What a Face
[Vrh] Go down
Korisnički profil
¤MeTaL MeSsIaH¤
Administrator level
Administrator level

PostajNaslov: Re: Koji instrument svirate?   pon oľu 30, 2009 6:42 pm

whoooa...pa tu ima nas bome glazbenika...gnom svira harmoniku ...šorc oćmo njega u bend?? lol!

MADAFAKA nemoj mi se tu glupirat,ti si budući gitarist,netreba ti akustična baš tolko...kupi si elek. gitaru ...imaš gibsona za 1090kn u osjeku u pro audio shopu...tam idem ja po svog ibaneza vjerojatno...ima super gitara,ne isplati se dat 600kn za dobru akustičnu kad ćeš vjerojatno za pol godine i manje čak htjet električnu...odu pare a kriza je, lol! lol! btw sorc kaaze dobro sto se tice benda..imamo planove vec zasvirat vec ove,ili pak iduce godine
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sh0guN77
Level 1
Level 1

PostajNaslov: Re: Koji instrument svirate?   pon oľu 30, 2009 7:47 pm

¤MeTaL MeSsIaH¤ je napisao/la:
whoooa...pa tu ima nas bome glazbenika...gnom svira harmoniku ...šorc oćmo njega u bend?? lol!

MADAFAKA nemoj mi se tu glupirat,ti si budući gitarist,netreba ti akustična baš tolko...kupi si elek. gitaru ...imaš gibsona za 1090kn u osjeku u pro audio shopu...tam idem ja po svog ibaneza vjerojatno...ima super gitara,ne isplati se dat 600kn za dobru akustičnu kad ćeš vjerojatno za pol godine i manje čak htjet električnu...odu pare a kriza je, lol! lol! btw sorc kaaze dobro sto se tice benda..imamo planove vec zasvirat vec ove,ili pak iduce godine

mozda eura
mada mislim da jos i vise kosta gibson(no opet ovisi o modelu)
[Vrh] Go down
Korisnički profil
¤MeTaL MeSsIaH¤
Administrator level
Administrator level

PostajNaslov: Re: Koji instrument svirate?   uto oľu 31, 2009 12:32 am

ma 1090 kn jbt,pa kopija,nije pravi sg...al dobra gitara,držo sam ju u rukama,ko pravi sg jbt,ja skoro ni nevidim razliku
[Vrh] Go down
Korisnički profil
gnom
Level 2
Level 2

PostajNaslov: Re: Koji instrument svirate?   uto oľu 31, 2009 4:42 pm

probaj svirat, možda vidiš Very Happy (nije da sam stručnjak neki, al pretpostavljam)
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Koji instrument svirate?   

[Vrh] Go down

Koji instrument svirate?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Koji ESC vam je bio najdraži?
» RUSIJA | Alexej Vorobjov — „Get You“
» Plugovi OLT