Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Death Metal

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Sorc
Webmaster level
Webmaster level
Sorc



Death Metal Empty
PostajNaslov: Death Metal   Death Metal Emptyuto oľu 17, 2009 3:30 pm

Death metal je podvrsta metal glazbe, a pojavio se je u drugoj polovici 1980-ih.

Osnivači death metala su Possessed sa svojim albumom Seven churches. Za razvoj death metala najviše je zaslužan Chuck Schuldiner sa svojom grupom Death. Death metal je jako agresivan stil glazbe, osobine death metala su growl (grub nerazumljiv vokal) i brzi jednožičani riffovi (u početku). Neki od danas najbitnijih predstavnika koji ujedno najinspirativnije utječu na mlade bendove su ,Cannibal Corpse, Suffocation, Deicide, Decapitated, Nile, Monstrosity, Vader, Behemoth, Carcass, Bloodbath, Necrophagist, Autopsy, i mnogi slični.

Ja neslušam baš Death metal.Ali Melodic Death Metal obožavam to mi je najbolji metal žanr uz Heavy metal.A od Death metal bendova Nile i Behemoth su mi najbolji bendovi.
[Vrh] Go down
Camonna Tong
Administrator level
Administrator level
Camonna Tong



Death Metal Empty
PostajNaslov: Re: Death Metal   Death Metal Emptypet oľu 20, 2009 4:44 pm

Behemoth je blacken death, više je black metal nego death, ali odlični su, tu se slažem.

Ja slušam brdo death metal bendova, zbilja brdo, pretežno brutal death. Izdvojio bih Amputated, odlični su. Moj omiljeni bend.

drunken
[Vrh] Go down
 
Death Metal
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Power Metal
» Doom Metal
» Vaših top 5 naj metal bendova
» Lista metal bendova
» Metal&Rock koncerti u Hrvatskoj

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Metal :: Death Metal-
Forum(o)Bir: